Дизайн подвір'я з бруківки

Розробка індивідуального дизайн проекту мощення дозволить вам спроектувати зовнішній вигляд вашої ділянки з урахуванням всіх особливостей ландшафту і архітектури, а індивідуальний підхід дизайнера до кожного клієнта створить неповторну атмосферу вашого двору.

3Д візуалізація

Надаємо послуги по створенню проектів та робимо сучасний дизайн укладки бруківки біля будинку з врахуванням усіх необхідних побажань та використанням нових фігур.

грн30/м2
  • 2Д проект та 3Д візуалізація (10-15 фото);
  • Вибір типу, кольору бруківки та її розкладка;
  • Підрахунок необхідних матеріалів (к-сть кожного типу та кольорів бруківки, поребриків, бордюрів).
  • Надання усіх необхідних розмірів проекту та робочих креслень

2Д проекти

Створення індивідуального 2Д проекту (вигляд зверху) розкладки бруківки, без 3Д візуалізації. Проект відображатиме розкладку бруківки та технічні розміри ще до початку укладальних робіт.

грн15/м2
  • 2Д проект;
  • Вибір типу, кольору бруківки та її розкладка;
  • Підрахунок необхідних матеріалів (к-сть кожного типу та кольорів бруківки, поребриків, бордюрів).
  • Надання усіх необхідних розмірів проекту та робочих креслень

Дизайн - проект укладання бруківки  — Vip Bruk

Займаючись укладанням тротуарної плитки не перший рік, ми неодноразово переконалися в тому, що значно оптимізувати цей процес допомагає попереднє створення дизайн проекту мощення бруківки. Такий підхід дає ряд переваг, як для замовника, так і для виконавця. Замовник отримує можливість на власні очі побачити, як буде виглядати його ділянку після закінчення робіт, брати участь в творчому процесі, коригувати колірну гамму, вибирати фігури і узори з бруківки, форми її викладення ще на стадії проектування. Ми, як виконавець, можемо правильно розрахувати кількість бруківки і скласти точний кошторис вартості робіт і необхідних матеріалів. В результаті замовнику не доводиться переплачувати за надлишки плитки, яку інші виробники рекомендують купувати «з запасом». Це правильний рада, але при створенні дизайну подвір’я тротуарної плитки він втрачає свою актуальність.

Благоустрій території біля будинку починається з дизайн - проекту тротуарної плитки

Мощені плиткою пішохідні доріжки, зони навколо басейну і на підступах до водоймища, майданчики для відпочинку або барбекю, під’їзні дороги можуть не тільки служити своїм прямим призначенням, а й бути прикрасою ландшафту. Тому ще на стадії проектування дизайнер враховує природні особливості ділянки, кількість і колір ростуть на ньому рослин, а так само архітектурний стиль і колірну гамму існуючих будівель. В результаті вдається створити мощені покриття, які органічно вписуються в ландшафт і складають з ним єдину, гармонійну картину.

Дизайн подвір'я. Значимість дизайну з бруківки.

Як кравець не зможе зшити елегантне і зручне плаття без викрійки, так і укладальник не зможе замостити бруківкою доріжку або майданчик красиво і якісно, та ще викласти будь які узори з бруківки і уникнути при цьому додаткових витрат. Тому  дизайн подвір’я з бруківки складно переоцінити. Адже при його створенні враховується безліч деталей: розмір ділянки, ландшафтні особливості, природні умови, існуючі насадження і рослини, які планується висадити в майбутньому, властивості грунту, розмір, форма, колір обраної замовником плитки та інші нюанси. Обов’язково проектується відведення дощової води, інакше вона буде накопичуватися в калюжі і розмивати шви, а це може спричинити просідання грунту. Плитка підбирається з урахуванням вимог до її експлуатації в залежності від того, наприклад, буде це пішохідна доріжка або під’їзну колію для автомобіля. І звичайно, проводиться розмітка доріжок, майданчиків і зон різного призначення з промальовуванням всіляких малюнків і орнаментів. Пристрій мощених покриттів на основі такого детально продуманого дизайн – проекту гарантує високу якість робіт, тривалий термін їх служби, відсутність переробок і ідеальне втілення навіть самих складних візерунків.

Зверніться до нас, і ми створимо для вас унікальний дизайн – проект укладання тротуарної плитки з оригінальними формами доріжок і майданчиків, з неповторними візерунками в якій віддається перевага вами колірній гамі, і надамо вам кілька варіантів проекту на вибір.