Дизайн подвір'я. 3Д проекти благоустрою території з бруківки

Дизай подвір'ря з бруківки

Складно уявити собі будь-яку доріжку або простір міста без бруківки, будь то автобусна зупинка, паркова доріжка або тротуар в самому центрі міста, майданчик перед торговим центром або головна міська площа. Проте, потрібно відзначити, що бруківку використовують не тільки в масштабних цілях, але і при будівництві приватних будинків для облаштування доріжок і наваколо фасадної території. Тротуарна плитка – це воістину універсальний матеріал. Його можна використовувати практично скрізь. Головне: включити свою уяву і діяти. Мощення бруківки допоможе втілити в життя найсміливіші і несподівані дизайнерські рішення. Використання такого елементу декору додасть місця оригінальності і лиску.

Різні варіанти укладання бруківки дозволяють створити незвичайні узори і поліпшити сприйняття зовнішньої майданчики або доріжки. Завдяки різноманітності забарвлень і форм матеріалів ви отримуєте можливість створювати унікальні композиції свого дизайну. В одній схемі можна комбінувати різні види виробів. Особливо явно це помітно, якщо дизайн з бруківки передбачає створення певного орнаменту або малюнка. В такому випадку в хід йдуть великі і дрібні елементи, що відрізняються за формою і оформленню.

Узори бруківки для мощення фігур

Спочатку вам захочеться подумати про те, який дизайн ви хотіли б використовувати в своєму дворі, вибираючи дизайн для вашого внутрішнього дворика в саду або під’їзної дороги – це те, що ви можете зробити самі. Просто купіть кілька форм тротуарної плитки та спробуйте різні варіації візерунків у себе на ділянці. Ви також можете попросити бригадира з укладання тротуарної плитки, щоб показав вам кілька різних шаблонів укладання плитки перед тим, як почати роботу.

Ви визначилися з формою, кольором, товщиною і розмірами тротуарної плитки. Про що ще варто подумати перед початком робіт з укладання тротуарної плитки? Звичайно ж – візерунок тротуарної плитки. Величезне значення має колір та узори бруківки. Стандартно вибір клієнтів є одноманітним та передбачає використання одного, двох кольорів бруківки без створення фігур. Бувають і такі, що надають перевагу мощенню багатьох кольорів та узорів з бруківки, де получається ефект так званої “кашки”. Проте якщо грамотно вибрати колір та узор бруківки, створити фігури під них, ваш благоустрій території стане унікальним та неповторним в свому роді а подвір’я матиме вигляд “як не у сусідів”:)

Чому варто замовити дизайн подвір'я та благоустрій території саме у нас?

Якщо ж ви не хочете покладатися виключно на власну фантазію, можна скористатися вже заготовленими схемами і підібрати найбільш відповідний варіант для вашого двору.

Ми пропонуємо вам скористатися послугами наших дизайнерів, які мають великий досвід в дизайні з бруківки. У наш дизайн-проект входить великий спектр всіляких планів і креслень, адже все це є доповнюють один одного матеріалами, і дозволяє визначити чіткий порядок дій технічних виконавців задуманого дизайну подвір’я.

Дизайн-проект «під ключ», що надається нашою компанією, включає в себе:

  • обмірний план;
  • план монтажних робіт;
  • дизайн покриття з бруківки;
  • дизайн екстер’єру – візуалізація 3D;